17 FSM coraz bliżej!

Międzynarodowe Forum Mleczarskie to wydarzenie, które stwarza wspaniałą możliwość do wymiany poglądów i doświadczeń związanych z branżą mleczarską. Co roku konferencja gromadzi coraz większą liczbę wybitnych gości – reprezentantów ministerstw, administracji rządowych i ambasad, ekspertów oraz przedstawicieli przedsiębiorstw i firm z branży mleczarskiej.

Aby sprostać Państwa oczekiwaniom stworzyliśmy nowoczesną stronę internetową, która będzie stanowić źródło najważniejszych i aktualnych informacji dotyczących konferencji. W chwili obecnej można na niej znaleźć informacje m.in. na temat miejsca konferencji, prelegentów, partnerów czy ramowego programu FSM.

Wkrótce będą pojawiać się kolejne informacje dotyczące tematów poruszanych podczas konferencji oraz paneli dyskusyjnych. Dla Państwa wygody zamieszczone zostały relacje i fotorelacje z poprzednich edycji FSM. Dodatkowo zachęcamy do odwiedzania naszego profilu na portalach Facebook i Twitter.

Serdecznie zapraszamy do rejestracji, uczestnictwa i partnerstwa podczas 17 Międzynarodowego Forum Mleczarskiego. Jest to znakomita okazja do spotkania z najważniejszymi osobami związanymi z funkcjonowaniem całego sektora mleczarskiego w Polsce, Europie i na świecie. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo formularz rejestracyjny, który należy wypełnić i odesłać na adres biuro@2019.forum-mleczarskie.org. Gorąco zapraszamy do kontaktu.